REPRODUKTORY, OZVUČENIE KapaAudio - Professional sound ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk

ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk
Ozvučovacie zostavy:
Univerzálne ozvučovacie zostavy, ak sa Vám ani jedna nepozdáva, vypracujeme ponuku presne podľa Vašich požiadaviek.
Všetky zostavy je možné upraviť podľa potreby. Konverzný kurz je 30,1260. Ceny s DPH        Ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk
 
Ozvučovacie zostavy Kapa Audio
WSS-100TX - Vysokokvalitný prenosný bezdrôtový ozvučovací systém so zabudovaným zdrojom, vhodný pre univerzálne ozvučenie vonkajších aj vnútorných priestorov.
WSS-100TX - Vysokokvalitný prenosný bezdrôtový ozvučovací systém so zabudovaným zdrojom, vhodný pre univerzálne ozvučenie vonkajších aj vnútorných priestorov. Je úplne bezdrôtový a napájaný zabudovaným bezúdržbovým akumulátorom s vysokou kapacitou. Je to jedinečný systém vyvinutý firmou KapaAudio. Vysoká kvalita a bezkonkurenčná cena. Tento systém vás presvedčí vysokým výkonom 100W a hlavne svojou univerzálnosťou. K zostave je možné pripojiť ďalší box alebo tlakový reproduktor, zabudovaný bezdrôtový mikrofón podľa modelu. Možnosť dodať mp3 prehrávač s FM rádiom alebo CD discman, taktiež je možné pripojiť ďalšie mikrofóny alebo PC, notebook, projektor.... Tlakový reproduktor vám zvýši počuteľnosť, najme pri športových a iných podujatiach.
WSS-100-TX1 - Zabudovaný 1x bezdrotový ručný mikrofón. ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk
WSS-100-TX2 - Zabudovaný 2x bezdrotový ručný mikrofón. ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk
WSS-100LT - bez bezdrôtového mikrofónu s káblovým mic. ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk
Pre viac informácií kliknite tu

Výborný ozvučovací systém pre lektorov, sprievodcov..... perfektne zabalený v malom vaku pripravený na použitie.

MIK41 Mobilný zosilňovač hlasu pre sprievodcov, lektorov, inštruktorov, kňazov… Zvyšuje účinnosť hovorného slova a je veľmi prínosný najmä pre sprievodcov, lektorov, inštruktorov, učiteľov…Systém MIK41 zlepšuje nielen celkovú hlasitosť reči, ale i jej zrozumiteľnosť a farbu, čím prednes dosiahne vyššej kvality a efektivity. Systém umožňuje minimalizovať hlasové nároky na prednášajúceho pri výkladu v rušnom prostredí nebo v prípade väčších skupín osôb a prináša mu celkovú pohodu a väčšiu možnosť sústredenia sa na vlastný výklad. Obsluha systému DA-200 je veľmi jednoduchá a nepredpokladá žiadne odborné znalosti.

Obsahuje náhlavný mikrofón, kravatový mikroport, nabíjačku a reproduktor s remienkami, ktorý jednoducho si pripevníte okolo pásu. Napájanie 8x AA tužková batéria – nieje súčasťou. Vieme dodať za príplatok nabíjatelé  batérie. ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk
Veľmi vhodné pre obce, farské úrady, školy, firmy a pod. Ozvučenie prezentácie, oslavy, domu smútku, cintorína pri  pohrebe, kultúrnych a športových akcií. Obľúbené hlavne u Starostov a Farárov. Výborná kvalita, jednoduchá obsluha. TXA480 / WMA8110 - Prenosný bezdrôtový ozvučovací systém 20W. Prenosný reprobox v kvalitnej brašni + bezdrôtový mikrofón. Možnosť napájať na batérie aj na 230V, 1x bezdrôtový mikrofón je súčasťou, možnosť pripojiť ešte  2 x mikrofón + CD. rozmery: 220x290x155.  

Cena: ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk- veľmi obľúbený model.

Veľmi vhodné pre rýchle akcie, školiace strediská, rôzne akcie v prírode, domy smútku, obecné úrady, cintoríny, zasadačky a pod.

MP3, USB, SDcard vstup, bezdrôtový mikrofón, zabudovaný akumulátor, displej, vstavaná pameť 500MB
Mp3, USB, SDcard prenosný bezdrôtový systém. NOVINKA, super výbava

TAIPA2006 - Prenosný bezdrôtový ozvučovaní systém s vysokou výbavou so zabudovaným bezdrôtovým ručným mikrofónom, zabudovaným akumulátorom s automatickým dobíjaním, zabudovaným MP3 prehrávačom so vstupom z USB alebo SDcard vstupu. Možnosť nahrávania, zabudovaná pamäť 500MB. 2 vstupy pre ďalšie zariadenia – CD, PC, notebook, mikrofón a pod. Výkon 30W.  Zabudovaný akumulátor ozvučí akcie bez siete 230V, nepotrebujete kupovať batérie, nabíja sa automatiky ak ho napojíte k sieti 230V. Rozmery: 26x35x15cm, váha 4,3 kg. Úplne super systém.

Veľmi vhodné pre rýchle akcie, školiace strediská, rôzne akcie v prírode, domy smútku, obecné úrady, cintoríny, zasadačky a pod. ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk bezkonkurenčná cena, super kvalita

   
MPV2005U - UHF, MP3, USB, DVD, SDcard, diaľkové ovládanie - super výbava
MPV2005U - UHF, USB, mp3, DVD bezdrôtový ozvučovací systém
NOVINKA, super výbava. Super na rýchle ozvučenie akejkoľvek akcie, funguje aj bez siete 230V
Profesionálne bezdrôtový ozvučovací systém so zabudovaným bezúdržbovým zdrojom. Dokáže pracovať do 8 hodín bez napojenia do siete, inteligentné dobíjanie, zabudovaná CD/DVD mechanika, displej, USB/SD vstup, zabudované 2Ks bezdrôtové mikrofóny, diaľkové ovládanie, vozík pre ľahkú prepravu, možnosť položiť na stojan, možnosť pripojiť ďalšie zariadenia
Dvojkánalová bezdrôtová mikrofónová zostava s DVD/VCD/mp3 mechanikou a USB/SD vstupom, Max výkon RMS 70W/140W max, Napajanie 230V + zabudované 2 akumulátory 12V/5A, bez siete možnosť prevádzkovať do 8 hodín. Sada obsahuje :
1. Multifunkčné ozvučovacie zariadenie 2. Zabudovaná DVD/CD mechanika 3. Diaľkové ovládanie 4. Zabudované 2 Ks bezdrôtové UHF mikrofóny /1ks bezdrôtový mikrofón do ruky a 1ks bezdrôtový na klip mikroport 5. MP3 SDcard + mp3 USB vstup 6. vstupy pre dalšie zariadenia 7. Výstupy pre PC, TV, projektor..... 8. Vozík na ľahkú prepravu, hniezdo pre stojan 9. rozmery: 540mm H x 340m x 290mm, váha 28Kg
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk
                       
1x bezdrôtový mikrofón v cene, jednoduchá obsluha. Vysoký výkon 200W. Zostavu jednoducho nainštalujete, zapojenie trvá min. čas, veľká výhoda je vo vysokom akustickom tlaku, ktorý oceníte hlavne pri ozvučení na vonku, ďalšia výhoda je v spoľahlivosti oproti iným ozvučovacím systémom s batériami, ktoré sú často vybité alebo nedobité a nikdy neviete ako dlho to bude ešte ísť. Za príplatok funguje aj bez siete 230V cez menič do auta.
KAP-200/1 - Prenosná aktívna ozvučovacia zostava /prenosný ozvučovací systém/. Veľmi vhodné na ozvučenie kultúrneho domu, telocvične, ihriska, zasadačky, hotela, školy, domu smútku, prezentačných miestností, klubovní, na športové, kultúrne a iné akcie /karneval, Mikuláš, výročia....../, na ozvučenie nádvoria, ozvučenie digitálneho piana alebo klávesov alebo inej akcie. Prenosný ozvučovaci systém KAP-200/1 pozostáva z 1x aktívneho 2p. reproboxu s 10" basovým reproduktorom, ktorý má zabudovaný zosilňovač 150/200W a mixpult /1x mic, 1x line/CD, 1x Out, 2p.EQ/,v zostave je 1x ručný alebo kravatový bezdrôtový mikrofón ľahký hliníkový stojan. Napájanie reproboxu: AC 230V/50Hz,  rozmery: 36x49x26cm, váha: 10kg. Cena je koncová včítane DPH.!!! Zostavu jednoducho pripojíte CD/DVD prehrávač alebo discman/walkman alebo projektor, hifivežu alebo iný zdroj signálu vďaka zabudovanému mixpultu. Možnosť za príplatok dodať napájač z Auta, nepotrebujete 230V.
 
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk SUPER CENA, Akcia
 
Kapa SAL 2 - Zostava pre univerzálne použitie, 2x 2.pásmový reprobox PA10, jeden aktívny so zabudovaným stéreo zosilňovačom 2x50W a mixpultom 2x mic + 1x PC/CD/DVD vstup, druhý reprobox je pasívny. Vhodné na prezentácie, pre školy, obecné úrady, športové, kultúrne a iné akcie a pod. Zostava: 2x reprobox PA10-acive, 1x bezdrôrový mikrofón, 1x kvalitný káblový mikrofón + káble. Zostavu je možné doplniť podľa potreby.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk SUPER CENA, Akcia
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
Skytec RC-15Skytec RC-15Zavřít okno
Kapa ACTIVE 10 - Zostava aktívnych reproboxov a príslušenstva pre univerzálne použitie, 2x 2.pásmový aktívny reprobox 10" 2x150W so zabudovaným zosilňovačom a mixpultom 2x vstup. Super na prezentácie, pre školy, obecné úrady, športové, kultúrne a iné akcie a pod. Možnosť rozšírenia vstupov dokúpením mixpultu.... Zostava: 2x aktívny reprobox 10/2 150W, 1x bezdrôtový mikrofón, 1x celokovový kvalitný mikrofón, 2x stojan na boxy + komplet káble. Zostavy je možné doplniť podľa potreby.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk Výhodná kúpa, Akciová cena
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
Skytec RC-15Skytec RC-15Zavřít okno
Kapa ACTIVE 12 - Zostava aktívnych reproboxov a príslušenstva pre univerzálne použitie, 2x 2.pásmový aktívny reprobox 12" 2x200W so zabudovaným zosilňovačom a mixpultom 2x vstup. Super na prezentácie, pre školy, obecné úrady, športové, kultúrne a iné akcie a pod. Možnosť rozšírenia vstupov dokúpením mixpultu.... Zostava: 2x aktívny reprobox 12/2 200W, 1x bezdrôtový mikrofón, 1x celokovový kvalitný mikrofón, 2x stojan na boxy + komplet káble. Zostavy je možné doplniť podľa potreby.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk   Výhodná kúpa, Akciová cena
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
Skytec RC-15Skytec RC-15Zavřít okno
Kapa ACTIVE 15 - Zostava vysokovýkonných aktívnych reproboxov a príslušenstva pre univerzálne použitie, 2x 2.pásmový aktívny reprobox 15" 2x200/300Wmax so zabudovaným zosilňovačom a mixpultom 2x vstup. Super na prezentácie, pre školy, obecné úrady, športové, kultúrne a iné akcie a pod. Možnosť rozšírenia vstupov dokúpením mixpultu.... Zostava: 2x aktívny reprobox 15/2 1x bezdrôtový mikrofón, 1x celokovový kvalitný mikrofón, 2x stojan na boxy + komplet káble. Zostavy je možné doplniť podľa potreby.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk   Výhodná kúpa, Akciová cena
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
Výborná zostava za skvelú cenu - To Vám neponúkne nik!!!
Kapa AC/1 - Zostava pre univerzálne použitie, 2x 2.pásmový reprobox KA210-100P, osadený 10" /25cm/ reproduktor+výškový. Super na prezentácie, pre školy, obecné úrady, športové, kultúrne a iné akcie a pod. Powermix 120W, zabudovaný mixpult 4x mic/line + 1x CD/DVD vstup, vstavaný efekt, korekcie na každom vstupe, všetky ochrany. Možnosť rozšírenia vstupov. Zostava: 2x reprobox PA1020CP 2x150W, Powermix 120W,  2x celokovový kvalitný mikrofón + káble. Zostavy je možné doplniť podľa potreby /stojany, mikrofóny.../.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk   Výhodná kúpa, Akciová cena
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
Kapa AC/14P - Zostava pre univerzálne použitie, 2x 2.pásmový plastový reprobox RH210P, osadený 10" reproduktor+výškový. Super na prezentácie, pre školy, obecné úrady, športové, kultúrne a iné akcie a pod. Powermix 120W, zabudovaný mixpult 4x mic/line + 1x CD/DVD vstup, vstavaný efekt, korekcie na každom vstupe, všetky ochrany. Možnosť rozšírenia vstupov. Zostava: 2x reprobox RH210 2x200W/8ohm, Powermix 120W, 2x stojan na boxy, 1x celokovový kvalitný mikrofón + káble. Zostavy je možné doplniť podľa potreby /stojany, mikrofóny.../.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk  Imidžové
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
Super systém v dobrej cene
Perfektne Vybavená, imidžová, super cena
 
Kapa AC/15 - Zostava pre univerzálne použitie, 2x 2.pásmový reprobox KA-210-100P osadený 10" /25cm/ reproduktor + výškový. Super na prezentácie, pre školy, obecné úrady, športové, kultúrne a iné akcie a pod. Zosilňovač s mixpultom /POWERMIX/ 120W, zabudovaný mixpult 4x mic/line + 1x CD/DVD vstup, vstavaný efekt, korekcie na každom vstupe, všetky ochrany, Bezdrôtový mikrofón. K zostave zadarmo celokovový špičkový mikrofón v koženkovom púdre + kábel k nemu + káble k boxom. Zostava: 2x reprobox PA1020CP 2x150W, Powermix 120W, 1x bezdrôtový mikrofón, 2x stojan na boxy, 1x stojan pre mikrofón. Zdarma 1x mikrofón + káble komplet.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk   Kompletný systém za dobrú cenu
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
Najlepší pomer cena/výkon
Najvýhodnejšia ponuka na trhu!!!!
 
Kapa AC/16 - Zostava pre univerzálne použitie, 2x 2.pásmový reprobox drevený osadený 12" /30cm/ basový reproduktor + výškový. Super na prezentácie, pre školy, obecné úrady, športové, kultúrne a iné akcie a pod. Zosilňovač s mixpultom /POWERMIX/ 200W, zabudovaný mixpult 5x vstup, vstavaný efekt, korekcie na každom vstupe, všetky ochrany, Bezdrôtový mikrofón. K zostave zadarmo celokovový špičkový mikrofón v koženkovom púdre + kábel k nemu + káble k boxom.
Zostava: 2x reprobox 12/2 200W, Powermix 200W, 1x bezdrôtový mikrofón, 2x stojan na boxy, 1x stojan pre mikrofón. Zdarma 1x mikrofón + káble komplet.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk   Kompletný systém za dobrú cenu - Odporúčame
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa

 

 
Výkonné reproboxy 2x300W s 15" basom, Powermix Phonic Všetky zostavy môžu fungovať aj bez siete 230V za príplatok, super pre miesta bez elektrickej siete.
Kapa AC-UNI/1 - Zostava pre univerzálne použitie, kvalitné a veľmi pekné drevené boxy s 15" /38cm/ basom. Super na univerzálne ozvučenie vnútorných priestorov /Telocvične, kultúrne domy, haly, rôzne akcie a pod./,  jednoduché zapojenie, dobrý zvuk.  Zosilňovač s mix pultom a digitálnym efektom 7x vstup, ekvalizér. Zostava: 2x reprobox KA-215-600CT/LK618 300/600W,  1x POWERMIX 200W, 1x mikrofón dynamický kvalitný. K zostave zadarmo komplet káble.
 
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk Znížená akciová cena
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
 
 
  2x bezdrôtový mikrofón!!!!!

Perfektne Vybavená, imidžová, super cena

Kapa AC-UNI/2 - Zostava pre univerzálne použitie, kvalitné a veľmi pekné drevené boxy s 15" /38cm/ basom. Super na univerzálne ozvučenie vnútorných priestorov /Telocvične, kultúrne domy, haly, rôzne akcie a pod./,  jednoduché zapojenie, dobrý zvuk.  Zosilovač s mixpultom a digitálnym efektom 7x vstup, ekvalizér.. Zostava: 2x reprobox 2x600W KA-215-600CT/LK618,  1x POWERMIX 200W, 1x mikrofón dynamický kvalitný, 2x bezdrôtový mikrofón, stojany na boxy. K zostave zadarmo káble k mikrofónom, boxom a mixpultu.
 
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk  absolútne super cena - OdporúčamE
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
  NOVINKA AS500 - 500W - Napájení: 230 V AC / 50 Hz, Subwoofer: 12" (30 cm), Satelity: 2x 8" (20 cm), Výkon systému: 250 W + 250 W, Frekvenční rozsah: 42 - 18 000 Hz, ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk

AS600 - 600W - Napájení: 230 V AC / 50 Hz, Subwoofer: 15" (38 cm), Satelity: 2x 8" (20 cm), Výkon systému: 350 W + 250 W, Frekvenční rozsah: 38 - 18 000 Hz, ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk

Popis: Aktívy ozvučovací systém Skytek serie AS sa skladá z dvoch satelitov a subwoofera so zabudovaným zosilňovačom a 4-kanalovým mixpultom. Zostava sa dodáva včítane stojanov a kabeláže. 8“ satelity a subwoofer s 15“ /AS600/ alebo 12“ /AS500/ reproduktorom. Kolieska pre lahký transport. Digitálny FX procesor /echo/, 3-pasm. ekvalizér, LED indikátor, 4 vstupy 2x XLR + 4x J6,3, výstup na slúchadla. Vhodne najme pre muzikantov, DJ, prezentácie, športové a kultúrne a iné akcie. Pre ozvučenie kultúrnych domov a na menšie vonkajšie akcie.

Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, bezdrôtové mikrofóny, stojany...informujte sa

Kapa AC-UNI/4P - Zostava pre univerzálne použitie, Imidžové plastové reproboxy 2x400W s 15" /38cm/ basovým reproduktorom. Veľmi vhodné na univerzálne ozvučenie kultúrnych a spoločnských podujatí, kapiel, sál.... Powermix /mixpult so zosilňovačom/ má 6x vstup s EQ, EQ na výstupe, výkon 400W, zabudovaný efektový procesor. Veľmi kvalitná zostava. Zostava: 2x reprobox 215-400W, 1x Powermix 400W, 2x stojan na boxy. K zostave zadarmo celokovový špičkový mikrofón v koženkovom púdre + kábel k nemu + komplet káble.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk  novinka, imidžové

Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa

Najpredávanejšia zostava, super kvalita 400W powermix

 

Kapa AC/20 - Zostava pre univerzálne použitie, výborný zvuk zaručia kvalitné drevené 3. pásmové reproboxy 2x300W s 15" basovým reproduktorom, 3 pásma zaručujú dobré basy, stredy aj výšky. Vhodné na ozvučenie sály, spevu, zboru, dychovky, kultúrnych podujatí, prezentácií, školy, kultúrneho domu a apod. No samozrejme sa hodia aj do baru, klubu, disco, na ozvučenie kapely /samohrajka/ a pod. Powermix /mixpult so zosilňovačom/ má 6x vstup s EQ, EQ na výstupe, výkon 400W, zabudovaný efektový procesor. Veľmi kvalitná zostava. Zostava: 2x reprobox 2x300W KA-315, 1x Powermix 400W, 2x stojan na boxy. K zostave zadarmo celokovový špičkový mikrofón v koženkovom púdre + kábel k nemu + komplet káble.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk    Najpredávanejšie
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa

Komplet kvalitný systém.

Kapa AC/21 - Zostava pre univerzálne použitie, výborný zvuk zaručia kvalitné drevené 3. pásmové reproboxy 2x300W s 15" basovým reproduktorom, 3 pásma zaručujú dobré basy, stredy aj výšky. Vhodné na ozvučenie sály, spevu, zboru, dychovky, kultúrnych podujatí, prezentácií, školy, kultúrneho domu a apod. No samozrejme sa hodia aj do baru, klubu, disco, na ozvučenie kapely /samohrajka/ a pod. Powermix /mixpult so zosilňovačom/ má 6x vstup s EQ,  EQ na výstupe, výkon 400W, zabudovaný efektový procesor. Veľmi kvalitná zostava. Zostava: 2x reprobox 2x300W KA-315, 1x Powermix 400W, 2x stojan na boxy, 1x stojany na mic, 2x Klasický mic a 1x BEZDROTOVÝ mikrofón. K zostave zadarmo komplet káble.
 
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk Kvalita za bezkonkurenčnú cenu.

Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa

3p. výkonné drevené reproboxy 2x600W,
super Powermix Phonic 750W
Kapa AC750 - Zostava pre univerzálne použitie, výborný zvuk zaručia kvalitné 3. pásmové reproboxy 2x600W s 15" basovým reproduktorom, 3 pásma zaručujú dobré basy, stredy aj výšky. Vhodné na ozvučenie kapely, spevu, zboru, dychovky, kultúrnych podujatí, prezentácií, školy, kultúrneho domu a apod. No samozrejme sa hodia aj do baru, klubu, disco, na ozvučenie kapely /samohrajka/ a pod. Powermix má 7x vstup s EQ, 2x7p EQ na výstupe, výkon 750W. DFX efekt. Veľmi kvalitná zostava. K zostave zadarmo celokovový špičkový mikrofón v koženkovom púdre + kábel k nemu + káble k boxom a mixpultu. Zostava: 2x reprobox 2x600W KA-315/500, 1x Powermix Phonic POD1062 750W, 2x stojan na boxy,  k tomu zdarma 1x mikrofón + káble.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk   Vysoký výkon
 
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
Kapa AC440P - Zostava pre univerzálne použitie, plastové reproboxy max. 2x400W s 15" basovým reproduktorom. Vhodné na ozvučenie kapely, spevu, zboru, dychovky, kultúrnych podujatí, prezentácií, školy, kultúrneho domu a apod. No samozrejme sa hodia aj do baru, klubu, disco, na ozvučenie kapely /samohrajka/ a pod. Vysokokvalitný Powermix PHONIC USA má 7x mono a 3x stéreo vstup s EQ, 2x7p EQ na výstupe, výkon 440W. DFX efekt. Veľmi kvalitná zostava. K zostave zadarmo celokovový špičkový mikrofón v koženkovom púdre + kábel k nemu + káble k boxom a mixpultu. Zostava: 2x reprobox APX/KB/RH15, 1x Powermix Phonic 740 deluxe, 2x stojan na boxy, 2x bezdrôtový mikrofón, k tomu zdarma 1x mikrofón + káble. Možnosť doplniť.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk  Vysoký výkon, Imidžové
Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa
750W super power

Kapa AC-750P - Zostava pre univerzálne použitie, plastové reproboxy max. 2x400W s 15" basovým reproduktorom. Vhodné na ozvučenie kapely, spevu, zboru, dychovky, kultúrnych podujatí, prezentácií, školy, kultúrneho domu a apod. No samozrejme sa hodia aj do baru, klubu, disco, na ozvučenie kapely /samohrajka/ a pod. Vysokokvalitný Powermix PHONIC 1062 má 10x vstup s EQ, 2x7p EQ na výstupe, výkon 750W. DFX efekt. Veľmi kvalitná zostava. K zostave zadarmo celokovový špičkový mikrofón v koženkovom púdre + kábel k nemu + káble k boxom a mixpultu. Zostava: 2x reprobox APX/KB/RH15, 1x Powermix Phonic 750w, 2x stojan na boxy, 1x bezdrôtový mikrofón, k tomu zdarma 1x mikrofón + káble.

ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk  Uspokojí aj náročných, veľmi dobré

Doplníme podľa potreby - menič na napájanie z auta, mikrofóny, stojany...informujte sa

ODPORÚČAME
Kapa 1000W -  Špičkové 3p. reproboxy KA315-450T, 2x450/600W, osadené kvalitné reproduktory.  Spoľahlivosť, stálosť, zvuk, rozmery, váha - najdôležitejšie veci pre tých, ktorí vedia čo chcú za svoje peniaze a neveria na lacné "superboxy" z Číny. Niet čo dodať.  Mixpult Xenyx 1222FX má 6x mono a 2x stéreo vstup, 3p EQ na každom vstupe, zabudovaný EFEKTOVÝ fx procesor. Zozilňovač Lexonpro 900XL 2x530W má všetky ochrany. Zostava: 2x reprobox, 1x Zosilňovač 1000W, mix 1222FXpro,  1x mikrofón + káble. Super pre bary, disco, kapely.
 
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk   Kvalita za bezkonkurenčnú cenu.
1500W - Super zvuk
Kapa 18/1500W - Špičkové reproboxy 2x500W, osadené original 18" Beyma zaručujú super zvuk /Bass Beyma  - liaty kôš z AL, stred Eminence Alpha 150 alebo ekv., výška sal DP35/. Spoľahlivosť, stálosť, zvuk, rozmery, váha - najdôležitejšie veci pre tých, ktorí vedia čo chcú za svoje peniaze a neveria na lacné "superboxy" z Číny. Niet čo dodať.   Zosilňovač AA VLP-1500W - 2x750W má všetky ochrany. Mixpult Xenyx 1222FX má 6x mono a 2x stéreo vstup, 3p EQ na každom vstupe, zabudovaný EFEKTOVÝ fx procesor. K zostave celokovový kvalitný mikrofón + kábel k nemu + káble k boxom a mixu. Zostava: 2x reprobox KA-318-400T, 1x Zosilňovač 1500W, mix Xenyx 1222FX,  1x mikrofón + káble.
ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk    - Brutálne 18" basy
 

To najlepšie, čo doma máme. Super pre DJ aj kapelu. Kto pozná kvalitu, vie že je to skoro ZADARMO !!!! 

   

Zostavy pre super zvuk:

 
Golem Pro X1 - Zostava na univerzalne ozvučenie kapely, barov, klubov a na disco s výkonom 1500W. Basové boxy s 18" superbasovým reproduktorom Beyma s košom z AL zliatiny, Špeciálna konštrukcia ProBassX - lepšie basy bez Trúbenia a húkania, ultranízky bass, imidžový masívny vzhľad, pre náročných zákazníkov. 2x Výkonne 3pásmové KA-318-600T osadené 18" repro Beyma, 1x Zosilovač 2x750W AA VLP-1500W. V zostave su komplet káble.

ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk

Sila 4x18" Beyma basov

  Golem Pro X2 - Zostava na univerzalne ozvučenie kapely, barov, klubov a na disco s výkonom 1500W. 4x Výkonne 3pásmové KA-318-600T osadené 18" repro Beyma, 1x Zosilovač 2x750W AA VLP-1500W. Super pre vecsie kapely a pod. V zostave su komplet káble.

 

ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk

Sila 4x18" Beyma basov

 
Golem Pro X3 - Zostava na univerzalne ozvučenie kapely, barov, klubov a na disco s výkonom 3000W. 4x Basové boxy s 18" superbasovým reproduktorom Beyma s košom z AL zliatiny, Špeciálna konštrukcia ProBassX - lepšie basy bez Trúbenia a húkania, ultranízky bass, imidžový masívny vzhľad, pre náročných zákazníkov. 4x Výkonne 3pásmové KA-318-600T osadené 18" repro Beyma, 2x Zosilovač 2x750W AA VLP-1500W. Crossovver je zabudovaný v zosilovači. V zostave sú komplet káble.

ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk

Sila úžasných 8x18" Beyma basov

  Golem Pro X4 - Zostava na univerzalne ozvučenie kapely, barov, klubov a na disco s výkonom 3000W. 8x Výkonne 3pásmové KA-318-600T osadené 18" repro Beyma, 2x Zosilovač 2x750W AA VLP-1500W. Super pre vecsie kapely a pod. V zostave su komplet káble.

Ak chcete úžasný zvuk a za sebou stenu s 8x18" basom, neváhajte.

 

ceny a novú ponuku nájdete na www.audioweb.sk

Sila úžasných 8x18" Beyma basov

   
 
Zostavy je možné doplniť podľa potreby. V zostavách si vyhradzujeme možnosť zmeny ceny, parametrov a použitých komponentov, ktoré nebudú mať zásadný vplyv na kvalitu bez predchádzajúceho upozornenia. Fotografie sú ilustračné informatívne...
 

 Staňte sa ďalším spokojným zákazníkom. Kontakt: e-mail: posta@kapaaudio.sk , telefon: Hotline 0903678930, fax: 0577683149    ICQ: 213078764 nick: kapa

REPRODUKTORY, REPROBOXY, OZVUČENIE